De Vos in het Bos
Theater in zalen kan nu tijdelijk niet. Daarom nodigt Cultuurcentrum De Adelberg je uit om in eigen familiebubbel de mooie Lommelse natuur in te trekken.
Via 6 korte filmpjes, downloadbaar met QR-codes, die je verspreid terugvindt tijdens deze theaterwandeling beleef je de avonturen van een hongerige vos, een malse eens, een slim varken, een gewiekste raaf, een haastige haas en een kakelende kip.
Neem tijdens jouw wandeling zeker een leuke foto en past deze op Facebook en/of Instagram met #ccdeadelberg #lommelleeft.
Praktisch
- Je bepaalt zelf wanneer je deze wandeling doet.
- De wandeling door Dorperheide / Werkplaatsen is bewegwijzerd, maar je kan ook op theateravontuur met het plannetje dat je hier kan downloaden of kan afhalen in ons toeristisch infokantoor.
- Parking: Rozenstraat, Lommel-Werkplaatsen (omgeving Verbroedering Lommel)
- De meeste paden zijn goed begaanbaar (ook met stevige buggy), maar enkele zandstroken en duinenzones maken het helemaal spannend.
- Hou een veilige afstand van andere bezoekers.