Praktisch

Het Glazen Huis

GlazenHuisIn mei 2007 opende het Glazen Huis in Lommel voor het eerst zijn deuren. Voor de regio, maar ook voor ons land, betekende het de start van een uniek en ambitieus project. Het Gloednieuwe Vlaams Centrum voor Hedendaagse Glaskunst biedt Vlaanderen de mogelijkheid om zijn glascultuur mondiaal uit te dragen.

Het Glazen Huis stimuleert onderzoek en verkent gretig nieuwe paden met nationaal en internationaal talent. Het centrum benadert glas vanuit alle mogelijke gezichtspunten: artistiek functioneel en conceptueel, ambachtelijk en industrieel, hedendaags en historisch.

Het glascentrum verenigt uiteenlopende functies. Zo fungeert het Glazen Huis, naast architecturaal baken, als glasmuseum maar bovendien als informatief, educatief, productie- en verkoopcentrum.



Praktische informatie

Het Glazen Huis
Vlaams Centrum voor Hedendaagse Glaskunst
Dorp 14b – 3920 Lommel – België
T: +32(0)11/54 02 21
F: +32(0)11/55 22 66
E: info@hetglazenhuis.be
Website: www.hetglazenhuis.be





Bezoek aan het Glazen Huis

Openingsuren:
Geopend van dinsdag t.e.m. zondag van 10u00 - 17u00
Glasatelier is altijd in werking.
Gesloten op maandag.

Tentoonstellingen en sluitingsperiodes:
• 23|10|2012 - 10|03|2013: DE SCHENKING - donatie van de private glascollectie Embrechts-Ryckaert
Glazen Huis gesloten van 11|03|2013 t.e.m. 30|03|2013





Toegangsprijzen Glazen Huis:
• Volwassenen: € 3,00
• Kinderen < 12 jaar: € 2,50
• Kinderen < 6 jaar: gratis
• Groepen > 12 pers.: € 2,50
• Gids op afspraak: € 25,00 ( Max. 25 pers. per gids)

Voor een groepsbezoek kunt u altijd contact opnemen met lieve.ackx@toerismelommel.be of telefonisch op het nummer: 011 54 02 21




Glasshop

Een leuk souvenir, een origineel cadeau of een uniek kunstwerk van nationale of internationale kunstenaars vind je in de gloednieuwe 'Glasshop'.
Als kunstliefhebber of ontwerper verwezenlijken wij jou ideeën op maat.
Ook originele trofeeën en relatiegeschenken voor een bedrijf of sportclub worden in kleine of grote oplage ter plaatse gemaakt.








created bycreated by